Preuzmite
DetaljiPrikaziVerzijeИнфо
1/15

Opis aplikacije All Sports Score Keeper

Пратите резултат док играте или гледате омиљену утакмицу са овом апликацијом за праћење спортских резултата за Андроид телефоне, таблете и паметне сатове.

Сви Спортс Сцоре Кеепер је одличан алат за спортске играче, тренере, школске учитеље, родитеље и чак се могу користити да би се постигли службени мечеви.

Сваки спортски резултат чувар "реинвентира" оцењивање "са" свипе аваи / према себи "концептом: једноставно превуците из себе (превуците нагоре) да бисте дали поен противнику; или повуците према себи (превуците надоле) да бисте себи дали поен. Сви резултати се аутоматски израчунавају и доступни су вам на први поглед са приказом "увек на". Функције поништавања и ресетовања олакшавају поништавање погрешно додељених поена или потпуно поништавање резултата да бисте започели нову утакмицу.

- Фистбалл,

- Једноставно оцењивање - за једноставно оцењивање голова, поена итд.

Сваки од спортова, где је подржан, има опције да изабере колико игара / сетова је у мечу. Сваки избор ради на "најбољи начин". Дакле, ако одаберете 5 сетова у тениском мечу - победник ће бити први играч који освоји 3 сета.

У скуасху можете да промените бодовање између модерног (ПАРС) и енглеског система.

У модерном бодовном систему - игре се играју до 11 и играчи морају победити са два јасна поена. То јест, ако резултат достигне 10–10, игра се наставља док један играч не победи са два бода.

У енглеском систему бодовања - први играч који достигне 9 поена добија игру. Међутим, ако резултат достигне 8–8, играч који је први дошао до 8 одлучује да ли ће се игра одиграти на 9, или на 10. Ако играте до 9 и било који играч је достигао 9 бодова, свипе лево да бисте завршили игру и нова игра ће се аутоматски покренути. Ако играте до 10 - наставите да бодујете као и обично преласком горе / доле.

Подршка за систем бодовања за 11 или 21 тачку у стоном тенису.

Остале функције укључују:

- Похрањивање резултата са концептом "удаљавај / склони себи"

- Аутоматско рачунање резултата

- Подршка за тие бреак у тенису (на 6/6 скуп бодова) (ПРО)

- Про Сет опција за тенис - одиграјте 8 утакмица у сету уместо 6 са тиебреак-ом од 7 поена када је сет везан за 8 утакмица (ПРО)

- Алтернативни бодови за последњи / децидер сет у тенису (ПРО)

- Подршка за двојку у тенису и другим спортовима

- Опције за промену броја сетова / игара током утакмице. (ПРО)

- Избор бодова за систем Скуасх (модеран или енглески) (ПРО)

- Избор система за бодовање за стони тенис (11 или 21 поен) (ПРО)

- Опције за промену начина на који се бодује последњи / одлучујући сет у тенису (7 или 10 тачака) (ПРО)

- Неограничено бодовање у једноставном режиму (ПРО)

- Опција ограничавања резултата у једноставном режиму (ПРО)

- Поништи - корак по корак поништава сваку тачку (ПРО)

- Хаптичка повратна спрега - сат вибрира да би потврдио ваш унос (ПРО)

- Режим амбијента - да бисте сачували екран и батерију (ПРО) (само за ношење)

- Опције за омогућавање / онемогућавање хаптичке повратне информације и амбијенталног режима (ПРО)

- Опције за приказ тренутног времена и / или времена утакмице на главном екрану бодовања (ПРО)

- Покрените апликацију са телефона - покрените Алл Спортс Сцоре Кеепер на свом сату са свог телефона

- Дуги притисак за приступ менију за подешавања или излазак из апликације (само за ношење)

ПРО могућности су доступне путем једнократне куповине у апликацији.

Алл Спортс Сцоре Кеепер је компатибилан са квадратним и округлим лицима као и са андроид телефонима и таблетима.

Упозорење: Сви Спортс Сцоре Кеепер нису компатибилни са Самсунг Геар паметним сатовима или паметним сатовима који не раде Андроид Веар.

All Sports Score Keeper - Verzija 4.0

(29-05-2020)
Druge verzije
Šta je novoAdd back the support for Wear 1 devices.